Męski New York Fashion Week zawierał wątki inspirowane kryptowalutami

 

09.02.2018

 

 

Męskie pokazy na New York Fashion Week sygnalizują potencjalny początek krypto-mody, czas oczekiwania pomiędzy pokazami, daje uczestnikom możliwość omówienia sytuacji na rynku kryptowalut-informuje Financial Times.

Pokaz belgijskiego projektanta Raf Simons jest opisywany jako okazja dla brokerów, którzy mają możliwość nakłonienia klientów do inwestycji w waluty cyfrowe.

Simons pokazał wąskie, trójprzęsłowe kombinezony, kurtki w połączeniu z chirurgicznymi rękawiczkami i gumowymi butami oraz golfy ze szczelinami, z których niektóre miały łatki z trzema literowymi akronimami, jak XTC i GHB.

“Kolekcja trafia w gusta dzisiejszych najmłodszych inwestorów, którym nie podobają się garnitury od Kitona & Zegna swoich ojców i wolą Coinbase od TD Ameritrade.”

TD Ameritrade faktycznie reklamował kontrakty terminowe na bitcoin podczas finału Super Bowl w zeszłym tygodniu.

Następnie Tom Ford zaprezentował ubrania takie jak „plisowane spodnie” zatwierdzone przez Wall Street, które zawierały elementy z wężowej skóry. Jego występ zakończył się pokazem nowej linii bielizny “połyskujących metalach i zwierzęcych wydrukach”.

Financial Times widzi potencjał w nowym trendzie modowym, określająć linię Tom Forda, jako czymś w rodzaju nowego mundurka dla inwestorów:

Również Ci inwestorzy, którzy preferują handel krypowalutą we własnym domu muszą przecież w coś się ubierać.