Rekordowa cena BTC w grudniu 2018! Czy to możliwe ?

 

 

05.02.2018

 

Ran Neuner, prowadzący i twórca show w CNBC ‘Cryptotrader’ dodał w czwartek, 1 lutego tweet, gdzie twierdzi, że Bitcoin osiągnie na koniec 2018 roku zawrotną  cenę 50 000 $.

Kanał CNBC na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy mocno angażuje się w raportowanie tego co dzieje sie na rynku kryptowalut. W styczniu sieć telewizji kablowej wyemitowała krok po kroku samouczek, jak kupić Ripple za pomocą platformy Poloniex. Gospodarz Brian Kelly zademonstrował cały proces na żywo na kanale.

W grudniu 2017 r. wydawca innego programu CNBC – Fast Money wspomniał o Bitcoin Cash zarówno na antenie, jak i na swoich kontach w mediach społecznościowych. Prawdziwym show był tweet z dwoma wykresami, które pokazały spadek ceny Bitcoin i wzrost w Bitcoin Cash, dodając “Bitcoin Cash jest tutaj … pogódź się z tym!”

@rogervervet “Jezus” Bitcoina odwiedzi nas jutro aby przedyskutować największą zmianę w świecie kryptowalut od czasu wynalezienia!! Musiszto zobaczyć!! #BitcoinCash jest tutaj…. pogódź się z tym!! pic.twitter.com/k9kO30nwKF

— CNBC’s Fast Money (@CNBCFastMoney)

W obliczu ostatnich spadków wartości BTC prognoza ta wydaje się mało prawdopodobna ale…. z drugiej strony czyim prognozom ufać jeśli nie jednego z najbardziej wpływowych członków społeczeństwa blockchain ( wg Richtopii) ?
Rynek kryptowaluty ma wszelkie predyspozycje by sprostać tym oczekiwaniom a nawet znacznie je przewyższyć.