Południowokoreańscy “inwestorzy” Bitcoin rzekomo rozpoczęli atak DDoS, który zamknął stronę Weiss Ratings po tym, jak agencja przyznała kryptowalutom rating “C +”

 

 

 

25.01.2018

Według informacji prasowej cytujących “liczne wzmianki w mediach społecznościowych” o planach ataku na Weissa, pracownicy “do późna w nocy” próbowali przywrócić normalne działanie usług po opublikowaniu ocen dla Bitcoina i innych kryptowalut.

Wcześniejsze komentarze w mediach społecznościowych wyrażały poważny strach, że zamierzamy wydać negatywne oceny na temat preferowanych przez nich walut, więc może to być próba udaremnienia naszej publikacji.

Żadna kryptowaluta nie zdołała dostać oceny “A” na liście Weissa, podczas gdy inne wnioski agencji ratingowej również spotkały się z krytyką ze strony komentatorów.

Bitcoin Cash wypadł tylko nieco gorzej niż sam Bitcoin z oceną C-, podczas gdy Ethereum zdobyło B, a Dogecoin C, umieszczając go tuż pod Bitcoinem.

Cała reszta jest równa, ponieważ kryptowaluta pokonuje swoje indywidualne wyzwania, najprawdopodobniej lista zostanie szybko zaktualizowana.

Podczas trwania Światowego Forum Gospodarczego w Davos starsze podmioty finansowe dostarczają ciekawych ocen kryptowalut, które stoją przed wykorzystaniem ich w głównym nurcie.

Były sekretarz stanu USA John Kerry powiedział, że kryptowaluty “mają wartość”, podczas gdy prezes JPMorgan, Jamie Dimon, prywatnie zaprzeczył, że był “sceptykiem”, jeśli chodzi o Bitcoin.