Główny uniwersytet badawczy w Chinach uruchomił stypendium badawcze Blockchain przy wsparciu firmy Ripple

 

24.01.2019

 

We współpracy z firmą Ripple zajmującą się płatnościami Blockchain, firma Institute for Fintech Research z Pekińskiego Uniwersytetu Tsinghua (THUIFR) ogłosiła program stypendialny w zakresie badań technologicznych Blockchain (BRSP). Program zamierza zgromadzić najlepszych absolwentów w Chinach w 2019 roku, aby zbadać globalne regulacje Blockchain i możliwości rozwoju przemysłu.

Uczestnicy nowego programu edukacyjnego będą podobno mieli dostęp do zaawansowanej wiedzy w przestrzeni Blockchain, a także będą mogli brać udział w imprezach firmowych.

Ivy Gao, dyrektor ds. współpracy międzynarodowej i rozwoju w THUIFR, podkreślił, że BRSP przyczyni się znacznie do przyszłych badań i kariery studentów w przemyśle Blockchain.

Emi Yoshikawa z działu Global Ops & Partnership firmy Ripple poinformowała wczoraj na Twitterze, że ​​Ripple “jest podekscytowany współpracą z Instytutem Uniwersyteckim Tsinghua nad badaniami w zakresie fintech, co pomoże rozwinąć talent nowej generacji Blockchain w Chinach!”

Źródło obrazu: 123rf.com