Nawet w środku ICO, które uzyskało uznanie od analityków kryptowalut i agencji ratingowych, Bubbletone Blockchain w Telecom nadal koncentruje się na sposobach zwiększenia zadowolenia klientów i operatorów

 

07.06.2018

 

Firma dodała więcej funkcji do swojej wyjątkowej aplikacji mobilnej, ponieważ kontynuuje rozwój pierwszego na świecie zdecentralizowanego ekosystemu telekomunikacyjnego, łączącego operatorów sieci komórkowych, użytkowników telefonów i dostawców usług, oferując przy tym niskokosztową i wartościową alternatywę dla roamingu międzynarodowego.

Nie powinno dziwić, że Bubbletone (https://bubbletone.io), z ponad 18-letnim doświadczeniem rynkowym, jest graczem na rynku telekomunikacyjnym, który nieustannie wprowadza innowacje i rewolucjonizuje sektor. Firma opracowała własny mobilny operator wirtualnej sieci i stworzyła mobilną i messengerową aplikację, która może spełnić wymagania 1,2 miliarda podróżnych rocznie. Obsługuje również coraz więcej użytkowników, ponieważ zawiera umowy z operatorami. Obecnie zarejestrowani są operatorzy w ponad 80 krajach obsługujących ponad 20 milionów subskrybentów.

Rosnące zainteresowanie wynika przede wszystkim z rynku opartego na Blockchain, w którym użytkownicy i dostawcy sieci komórkowych mogą bezpiecznie współpracować w skali międzynarodowej, a co najważniejsze, bez pośredników. Partnerzy telekomunikacyjni mogą uzyskać dostęp do bezpłatnej platformy grafenowej Bubbletone opartej na grafenach, z przewidywaną przepustowością 10 000 transakcji na sekundę. Projekt ten demokratyzuje rynek dla mniejszych operatorów, którzy mogą publikować swoje taryfy w sieci firmy, unikając w ten sposób nadmiernych wydatków na międzynarodowe umowy roamingowe, konieczność pozyskania kosztownej infrastruktury sieciowej i rozwiązania problemów związanych z integracją systemów.

Tymczasem użytkownicy telefonów nie muszą się już martwić o zmianę karty SIM podczas podróży za granicę, ponieważ mogą korzystać z aplikacji mobilnej Bubbletone, aby nabywać pakiety usług globalnie w lokalnych taryfach. Innowacyjna karta SIM bez roamingu jest obecnie testowana w USA i Europie. A to jeszcze nie wszystko. Bubbletone zawsze dostrzegał potrzebę dostarczania treści i korzystania z zabezpieczeń oferowanych przez platformę opartą na Blockchain. Jego użytkownicy sieci uzyskują dostęp do wielu usług, od muzyki aż po naukę języka.

Teraz mogą czuć się jeszcze bezpieczniej dzięki istniejącym i nowym funkcjom aplikacji Bubbletone, w szczególności opcji ustawiania ochrony hasłem dla dowolnych czatów korzystających z aplikacji. Użytkownicy mogą również zastosować funkcję czata dymu, aby ograniczyć dostęp do określonych wiadomości do faktycznego czasu, kiedy odbiorca ma palec na ekranie po otwarciu wiadomości. Kiedy usuwają palec, wiadomość znika na zawsze. Aplikacja Bubbletone może również wysyłać dowolny typ pliku. Tymczasem połączenia głosowe są chronione szyfrowaną komunikacją opartą na wykorzystaniu wirtualnej sieci prywatnej. Aplikacja pozwala także użytkownikom przechowywać nagrania i pliki połączeń na swoim Dysku Google, iCloud lub Dropbox.

Abonenci telefonii komórkowej, operatorzy sieci i inni dostawcy usług i aplikacji nie są jedynymi, którzy dostrzegają wartość oferty Bubbletone i uniwersalnych tokenów mobilnych (UMT) w obecnym ICO. ICORating ma przypisaną ocenę “pozytywną”, a TrackICO, ICObench i wiserICO również bardzo wysoko ocenili firmę.

Komentując rozwój wydarzeń Założyciel i dyrektor generalny Bubbletone, Yury Morozov zauważył: “Cieszymy się, że firmy ratingowe wyciągnęły taki sam wniosek jak nasi klienci. Zdobyli potencjał naszego projektu, aby przekształcić branżę telekomunikacyjną, eliminując roaming międzynarodowy per se i otwierając rynek dla dużych i małych graczy. A także nasze zobowiązanie do ulepszania mobilnego środowiska dla wszystkich, oferując usługi zwiększające możliwości rozrywki i uczenia się w ruchu, a także funkcje naszej aplikacji Bubbletone, które zwiększają bezpieczeństwo komunikacji”

Współzałożycielka ICOBox, Daria Generalova przyznaje, że spodziewała się wysokich ocen przyznanych Bubbletone: “Są zasłużeni. Bubbletone będzie kontynuował czerpanie pochwał i napędzanie pozytywnych zmian dzięki determinacji, innowacyjnym pomysłom i usługom oraz imponującym kwalifikacjom w zakresie telekomunikacji i Blockchaina zespołu firmy. Nie zapominajmy o wybitnych doradcach, z którymi się zetknął, od wizjonerów firmy Ericsson, Joakima Holmera i Andersa Larssona oraz eksperta od telekomunikacji, Dr. Normana Lewisa,  przedsiębiorcy zajmującego się technologiami seryjnymi, Keitha Teare’a, założyciela CoinStreet i dyrektora generalnego Samsona Lee oraz dyrektora generalnego Lingualeo, Vladimira Sirotinskiego! ”

ICO firmy Bubbletone rozpoczęło się 20 marca 2018 r. Z ceną 1 ETH = 4000 UMT i limitem 15 000 000 dolarów. Akceptowane waluty obejmują ETH, BTC i USD. ICO zamknie się 15 czerwca o 23:59 czasu londyńskiego. Tak więc, każdy chętny do zdobycia tokenów UMT po aktualnej cenie może odwiedzić naszą stronę https://bubbletone.io/