Portfel sprzętowy Ledger Nano S znalazł się wśród 10 największych bestsellerów Amazona

 

 

 

 

Portfel, kosztujący mniej niż 80 USD na Amazon.com, obecnie jest numerem 8 w rankingu giganta handlowego. Ledger bije na głowę największych rywali, takich jak Trezor i KeepKey, które trafiły odpowiednio na pozycje 133 i 231.

Odkrycia przyciągnęły uwagę społeczności kryptowalutowej po opublikowaniu w Reddit przez użytkownika u / hunk_quark wypowiedzi, która sugerowała, że to dobry wskaźnik presji wywieranej na cyfrowe waluty, aby wprowadzić je głównego nurtu.

Portfele sprzętowe uzyskały znaczną promocję w ciągu ostatniego roku, ponieważ potrzeby związane z bezpieczeństwem stały się powszechnie znane coraz większej liczbie użytkowników. Oprócz oferowania najwyższej ochrony przed kradzieżą w porównaniu do innych portfeli, opcje sprzętowe oferują prostszy sposób na dostęp do rozwidleń (hard forków), które dotknęły Bitcoina i które mają nadejść.

Konkurent – Trezor – również odnotował wzrost sprzedaży, czego dowodem jest wyczerpanie zapasów, które nastąpiło już kilka razy w tym roku, a sztuki sprzedawane są nieoficjalnie po znacznie zawyżonych cenach.