Według Roberta Herjaveca z Shark Tank, Bitcoin jest na dłuższą metę, kryptowaluta z pewnością zostanie uregulowana, a inwestorzy zaczną w nią inwestować potężne pieniądze

 

19.02.2018

 

Herjavec nie jest sam jakimś poważnym inwestorem, ale jest pewny, że cena Bitcoina w krótkim czasie przekroczy 20 tys., dolarów.

Cena będzie bardzo wysoka, mówię wam teraz

Uważa, że ​​kryptowaluty będą regulowane, i że gdy ścisłe regulacje staną się bliższe rzeczywistości, cena Bitcoina będzie nadal rosnąć.

Herjavec jest dyrektorem generalnym firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem. Zapytany o bezpieczeństwo transakcji za pomocą kryptowalut, Herjavic uważa, że ​​wymiana kryptowalut jest bardzo bezpieczna. Odpowiadając na pytanie dotyczące przyszłości Blockchain, Herjavic uważa, że ​​Blockchain to przyszłość. Przewiduje, że za 10 lat:

Będę gdzieś chodzić, a czujnik automatycznie będzie wiedział, że to ja, czujnik zostanie połączony z moim bankiem, będzie wiedział, ile mam pieniędzy, kupię coś w sklepie Amazon, to automatycznie zostanie to zeskanowane, a kiedy wyjdę, zostanie automatycznie zweryfikowane i opłacone to jest przyszłość.