Ostatnio dużo mówiono o brakującej reprezentacji kobiet w zdominowanym przez mężczyzn ekosystemie kryptowalut. Chociaż striptizerki w Las Vegas nie są tym, czego się spodziewano, są przykładem tego, jak Bitcoin może pomóc kobietom pracującym

 

28.02.2018

 

Striptizerki z Las Vegas akceptuj Bitcoina za pomocą kodu QR to pokazuje, że w segmencie rozrywkowym dla dorosłych, kryptowaluta umożliwia tancerkom otrzymywanie płatności od klientów bezpośrednio za pośrednictwem transferu Bitcoin. Używanie kryptowaluty przedstawione zostało przede wszystkim jako środek zwiększający prywatność (uniemożliwiający żonie wgląd do transakcji bankowych), jak również jest atrakcją dla zamożnych klientów.

Klub w Las Vegas nazywa się The Legends Room. Lokalni dziennikarze przeprowadził wywiad z założycielem, Nickiem Blomgrenem, a także z wieloma dorosłymi tancerkami w tym miejscu. Wyjaśnili nawet, w jaki sposób goście mogą korzystać z własnego bankomatu Bitcoin, aby kupić krypto walutę w klubie. Co więcej, tancerki mogą wybrać tymczasowe tatuaże QR jako adresy portfela, które można zeskanować na smartfonie.

Przyszłość rozrywki dla dorosłych

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=YiLqJLjObZM

Goście Las Vegas uwielbiają korzystać z Bitcoina ze względu na jego anonimowość, korzystanie z kryptowaluty pozwala tancerkom unikać tłumaczeń wobec banków, w których wypłacają duże kwoty. Nie zamierzam wymieniać nazw, ale są pewne banki, które zamykają konto i odmawiają dostępu do gotówki, ponieważ pracujemy w takiej, a nie innej branży – powiedziała Brenna Sparks.

Zapytana, jak często klienci chcą płacić Bitcoinem, Brenna Sparks odpowiedziała: Och, dość często. Oni chcą naprawdę tej formy płatności. Czuję, że to bardzo dobre rozwiązanie