Stockholm IT Ventures AB (SITV), szwedzka firma technologiczna specjalizująca się w kryptowalutach, ogłosiła, że ​​jej spółka zależna, Blocktrade Technology Ltd. (BTT), podpisała umowę licencyjną oprogramowania z Valens Bank, prywatnym bankiem offshore z siedzibą w Niemczech, który ułatwia rozliczenia w kryptowalutach, takich jak BTC, BCH, ETH lub LTC

 

23.08.2018

 

Umowa przewiduje, że bank Valens będzie korzystał z BTT Crypto Trading Toolbox wyłącznie dla Crypto Fund Trading.

Podobno po raz drugi Valens Bank, który świadczy usługi bankowe i wielowalutowe rachunki bieżące i transakcje na akcjach, przedpłacone karty kredytowe, usługi maklerskie, portfel kryptowalutowy i inne usługi finansowe na całym świecie, podpisał umowę z Stockholm IT Ventures w celu rozszerzenia SITV na cyfrowe usługi finansowe.

“To ekscytujący czas na współpracę z Stockholm IT Ventures i innowacyjne podejście Blocktrade Technology do przestrzeni kryptowalutowej” – powiedział Torben Pedersen, dyrektor Valens Bank w komunikacie prasowym. “Jesteśmy przekonani, że to oprogramowanie będzie oferować klientom wielką wartość i da prokurentom przewagę rynkową, której wszyscy szukają. Dokładnie przeanalizowaliśmy oprogramowanie BTT w transakcjach na żywo i jesteśmy zachwyceni jego osiągnięciami ”

Szwedzka firma współpracuje z Niemieckim bankiem

Oficjalne wprowadzenie produktu ma się odbyć we wrześniu dla klientów Valens Bank, w międzyczasie partnerzy będą podobno pilnie wspólnie pracować w ciągu najbliższych kilku tygodni, aby zintegrować mechanikę zaplecza.

“Z dumą dostarczamy naszą pierwszą umowę licencyjną z Valens Bank. Umowa jest idealnie zgodna ze strategicznymi celami Blocktrade Technology i podejściem dla inwestorów instytucjonalnych i banków, które dążą do uzyskania wysokich zysków z inwestycji “- powiedział Fredrik Waijnstad, dyrektor zarządzający Blocktrade Technology.

Waijnstad kontynuował – “ta umowa to kolejny dowód na to, że jest to jedna z wielu transakcji o wysokiej wartości, które mają nadejść jeszcze w tym roku”