Taklimakan Network, platforma biznesowa w Singapurze do łączenia inwestorów kryptowalutowych, analityków i entuzjastów, właśnie podpisała memorandum o zrozumieniu (MOU) z SocialMedia.Market, zdecentralizowaną platformą upraszczającą interakcje marketingowe między podmiotami biznesowymi i wpływowymi mediami społecznościowymi. Jest to najnowszy przykład rozwijającego się trendu w społeczności kryptowalutowej o wydajnych projektach budujących synergiczne partnerstwa, aby jak najlepiej wykorzystać Blockchain

 

09.04.2018

 

MOU umożliwi zarówno sieci Taklimakan, jak i SocialMedia.Market zbudowanie wspólnej platformy do badań i rozwoju Blockchain. Podczas gdy sieć Taklimakan skoncentruje się na kryptowalutach i edukacji Blockchaina oraz networkingu, SocialMedia.Market skoncentruje się na łączeniu wpływodawców mediów z reklamodawcami.

Platforma sieci Taklimakan będzie przydatna zarówno początkującym, jak i zaawansowanym handlowcom kryptowalut. Ich misją jest zwiększanie wiedzy finansowej i znajomości użytkowników poprzez dostarczanie im narzędzi inwestycyjnych i łączenie ich z analitykami i konsultantami z dziedziny kryptowalut. Centralnym punktem misji jest zestaw potężnych i przydatnych narzędzi firmy Taklimakan, w tym agregator wiadomości moderowany przez wewnętrzną usługę analityczną, bazę danych o otwartym kodzie źródłowym, platformę kryptowalutową wyposażoną w narzędzia analityczne i handlowe oraz forum do łączenia ekspertów, analityków i menedżerów portfela z entuzjastami kryptowalut. Narzędzia prognozy crowdsourcowanej i publicznie klasyfikowane portfele, w których mogą uczestniczyć poszczególne osoby, są kolejną ważną częścią sieci. Wszystkie te narzędzia i unikatowe funkcje ułatwią użytkownikom podejmowanie trafniejszych decyzji dotyczących inwestowania w kryptowaluty i podejmowanie decyzji handlowych.

Rashid Yussup, jeden ze współzałożycieli sieci Taklimakan Network, powiedział: “Społeczność krypto rozwija się dynamicznie, a my planujemy przyciągnąć ponad milion nowych użytkowników platformy w ciągu najbliższych dwóch do pięciu lat. Dzięki narzędziom dostępnym w sieci Taklimakan, zamierzamy wnieść wiedzę edukacyjną i profesjonalizm do społeczności kryptowalutowej”

Podczas gdy Taklimakan koncentruje się na nawiązywaniu kontaktów i handlu wśród entuzjastów kryptowalut, SocialMedia.Market zapewnia pierwszy zdecentralizowany rynek do łączenia blogerów społecznościowych z wpływowymi reklamodawcami z branży. Firma stworzyła imponującą platformę doradczą, w skład której wchodzą m.in. Tatsunari Ono z Value Brain Company i Keith Teare z TechCrunch. Ich wspólnym celem jest rozwiązanie głównych problemów związanych z marketingiem influencerów, tworząc możliwości zarabiania na treściach, zaangażowanie społeczności i zwiększoną ekspozycję odbiorców. W oparciu o technologię Blockchain upraszczają interakcje marketingowe między firmami reklamowymi a osobami wpływającymi na media społecznościowe. Raporty analityczne pokazują, że wskaźniki marketingu influencer są niemal powszechne. Ostatnie szacunki przewidują, że rynek ten zamieni się w branżę o nominale 5-10 miliardów dolarów do 2020 roku.

Chociaż dokładny charakter współpracy między firmami nie został jeszcze szczegółowo określony, zarówno SocialMedia.Market, jak i sieć Taklimakan Networks skutecznie współpracują ze sobą, synchronizując wspólny rozwój branży Blockchain. Pod tym względem obie firmy są wierne zdecentralizowanemu charakterowi Blockchainu, tworząc jednocześnie środowisko o niespotykanym potencjale.

SocialMedia.Market niedawno zakończył udane ICO pod nadzorem ICOBox. Token SMT jest już dostępny na kilku giełdach, a projekt znacznie przekroczył swoje założenia i zebrał prawie 14 tys., z 16 tys., ETH. Jeden z doradców SocialMedia.Market, Andrew Playford z Sonic Foundry, dodał, że “marketing influencer od jakiegoś czasu wykazuje ekscytujący potencjał, a stworzenie zdecentralizowanego rynku Blockchain jest rozwiązaniem niektórych poważnych problemów w tym sektorze. Sukces Social IMA.Market ICO nie jest zaskoczeniem, ponieważ jest to dziś jeden z ważniejszych marketingowych projektów Blockchain”

Mimo zakończenia ICO SocialMedia.Market, projekt ICO Taklimakan rozpoczyna się 9 kwietnia 2018 roku, a token TKLN kosztuje 0,05 dolara za jednostkę. Dzięki wiadomościom na temat porozumienia MOU między dwiema firmami, sieć ICO Taklimakan z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem entuzjastów Blockchain. Aby uzyskać więcej informacji na temat sieci Taklimakan i SocialMedia.Market, odwiedź ich strony internetowe pod adresem https://taklimakan.io/ i https://socialmedia.market/.