Obecnie istnieje wiele rodzajów kart kredytowych dla  Bitcoin oraz innych walut cyfrowych na rynku między innymi dzięki Uquid

 

 

Niektóre z nich są lepsze niż inne, w zależności od lokalizacji i potrzeb gospodarczych. Jednak rynek walut alternatywnych, którego wartość w połączeniu sięga do kilku miliardów dolarów, nie osiągnęła jeszcze takiego poziomu. Na razie.

 
Fani Altcoin mogą teraz używać swoich ulubionych kryptowalut, aby załadować wirtualną kartę Visa, co jest możliwe dzięki Uquid. Użytkownicy mogą dokonywać zakupów przy użyciu ponad 40 różnych kryptowalut i wydawać ich jednostki na przykład na doładowania do telefonów, płacić rachunki, kupować leki i bony żywnościowe, bilety, doładowania Wi-Fi i połączenia PIN-less.

 

Pierwsza karta debetowa Visa od Uquid jest również jedyną taką na świecie, która oferuje nieograniczoną możliwość ładowania i wydawania bez weryfikacji tożsamości. Oprócz tego, użytkownicy mogą załadować karty za pomocą ogromnej ilości najpopularniejszych walut alternatywnych, w tym Ethereum, Ripple, Litecoin, Monero, Dash, Augur, MaidSafeCoin, Steem, Dogecoin i wieloma więcej.

 
Główne zalety karty Uquid to: brak potrzeby identyfikacji i weryfikacji kredytu, natychmiastowa możliwość płacenia  bez opłat na całym świecie, nieograniczona obsługa karty i brak opłat dla punktów sprzedaży. Klienci mogą również uzyskać wirtualne karty denominowane w funcie, euro lub dolarze. Karty debetowe są wyposażone dopasowanie AVS. Karta Uquid może być również ładowana z dowolnego procesora płatności na całym świecie.

 
– Celem stworzenia karty Uquid dla walut alternatywnych jest pomoc ich użytkownikom w wymianie ich jednostek na gotówkę i ciągłego korzystania z wielu usług – powiedział Tran Hung, założyciel i CEO Uquid.  – To jest część bramki Uquid, która łączy wszystkich użytkowników kryptowalut z produktami i usługami w rzeczywistych punktach handlowych prościej i łatwiej. Nasz plan zintegrowania Uquid ze sklepami rzeczywistymi zakłada działanie, w ramach którego klienci mogą dokonać natychmiastowej płatności walutami cyfrowymi.

 

28.11.16