Vctrade, giełda kryptowalutowa niedawno uruchomiona przez japońskiego giganta finansowego SBI Holdings, wprowadziła depozyty BTC, ETH i XRP

24.12.2018

W komunikacie stwierdza się ponadto, że giełda, która została uruchomiona w lipcu – rozważa dodanie depozytów Bitcoin Cash (BCH) po dalszej ocenie kryptowaluty. SBI wyjaśnił również, że wycofanie kryptowalut nie będzie dostępne do końca stycznia 2019 r., i będzie ograniczone do portfela sprzętowego, który firma nazywa “wyznaczonym portfelem”

Zdolność do korzystania tylko z jednego określonego portfela, zgodnie z ogłoszeniem, ma na celu powiązanie adresu związanego z kliente oraz przestrzeganie AML i KYC.

SBI Holdings, zgodnie ze swoją stroną internetową, zainwestował ponad 82 miliony dolarów. Zgodnie z tymczasowym ogłoszeniem wyników, w ciągu sześciu miesięcy zakończonych 30 września tego roku firma zarejestrowała ponad 176 milionów przychodu.

We wrześniu, spółka zależna SBI Holdings, banku SBI Savings, podpisała memorandum o porozumieniu z Dayli Intelligence, firma specjalizująca się w sztucznej inteligencji i technologiach Blockchain. Podobno bank podjął tę decyzję, aby wzmocnić swoją działalność fintech.

W sierpniu SBI Holdings ogłosił również, że dokonał drugiej inwestycji w wymianę kryptowalutową LastRoots.

Źródło obrazu: 123rf.com