31.01.2018

 

ICOBox niedawno dało posiadaczom swoich tokenów ICOS możliwość wymiany tokenów na pięć różnych projektów ICOS, a odpowiedź posiadaczy tokenów była przytłaczająca: dla każdego projektu dostępna była ograniczona liczba tokenów, a liczba chętnych na kupno niektórych z nich została przekroczona klikukrotnie.

Program ICOS został stworzony, aby umożliwić posiadaczom tokenów dostęp do nowych i interesujących projektów, wymieniając tokeny ICOS na tokeny nowych platform, na które głosowali sami posiadacze tokenów ICOS. Posiadacze tokenów ICOS mogą wymieniać swoje żetony po kursie 0,04 BTC za 1 ICOS. Projekty dostępne w ramach programu są okresowo rotowane, a tokeny są często oferowane z atrakcyjną zniżką do 75%.

Wśród ofert styczniowych projekty, w których odnotowano najwyższy popyt, to:

Crowd Genie, którego token CGCOIN będzie integralną częścią ogólnoeuropejskiego ekosystemu zaprojektowanego do łączenia małych i średnich przedsiębiorstw z pożyczkodawcami. Z siedzibą w Singapurze, Crowd Genie działa już od ponad 18 miesięcy. 150 000 dostępnych żetonów zostało tak szybko zakupionych, że wiele chętnych odeszło z pustymi rękami: oferty dziewięciokrotnie przekroczyły ilość dostępnych tokenów!

Transcodium zamierza stworzyć peer-to-peer, opartą na blockchain, zdecentralizowaną platformę transkodowania, edycji i dystrybucji mediów. Użytkownicy biorący udział w procesie transkodowania zostaną nagrodzeni tokenami TNS, które mogą być wymieniane lub sprzedawane klientom, którzy chcą korzystać z systemu. Ponad 400 000 tokenów zostało udostępnionych przez ICOS, ale popyt na tokeny projektu wzrósł pięć i pół razy więcej niż ilość dostępnych tokenów.

Token oferowany przez NTOK jest częścią już funkcjonującego systemu łączenia wykładowców i instruktorów ze studentami z całego świata. Uczniowie mogą korzystać z tokenów NTOK, aby uczyć się bezpośrednio z nauczycielem, nie płacąc żadnych opłat za pośrednika, podczas gdy nauczyciele mogą używać tokenów w celu zakupu materiałów edukacyjnych do wykorzystania na lekcjach. 115 000 tokenów oferowanych posiadaczom tokenów ICOS również zostało szybko wyprzedane, a popyt wzrósł pięciokrotnie.

Współzałożyciel ICOBox, Mike Raitsyn, uważa, że ​​rosnący popyt na te i inne projekty ICOS jest solidnym dowodem korzyści, jakie mogą uzyskać firmy, które chcą realizować ICO, ale mogą nie mieć funduszy ani doświadczenia. “Technologia ICO ułatwia projektom zbieranie funduszy, ale wciąż wymaga pieniędzy na zarabianie pieniędzy, a ICO zazwyczaj wymaga znacznych funduszy, aby rozpocząć” – mówi Raitsyn. “Program ICOS oferuje praktyczne porady i narzędzia dla projektów, które mają świetny pomysł, ale mogą być mało finansowane, a w zamian te projekty zgadzają się sprzedać pewną część swoich tokenów za pośrednictwem platformy ICOS. Wszyscy wygrywają: posiadacze tokena ICOS otrzymują wspaniałe oferty na tokeny, a projekty otrzymują pomoc, której potrzebują dla swoich ICO.”

Więcej informacji na temat tych i innych projektów uczestniczących w programie ICOS ICOBox jest dostępna na https://icos.icobox.io.