Niwelowanie różnic między zdecentralizowanymi giełdami

 

26.10.2018

 

Adopcja jest kluczowym czynnikiem kryptowalut, który ostatecznie zastępuje tradycyjne metody płatności. Ponieważ wiele projektów jest świadomych tego wyzwania, łatwość dostępu, technologie skoncentrowane na kliencie i decentralizacja są niezbędnymi elementami tworzenia atrakcyjnego środowiska spełniającego potrzeby użytkowników w zakresie uzyskania finansowej niezależności.

Platforma NIX ma dwie główne wartości podstawowe: prywatność i decentralizację. Zespół pracuje nieprzerwanie nad zapewnieniem najlepszych funkcji prywatności przy jednoczesnym osiągnięciu silnego partnerstwa, aby stać się częścią pierwszego przypadku użycia NIX: DEX Manager.

W ramach rozwiązania NIX DEX Manager, NIX Platform współpracuje z ChainZilla , firmą, która ułatwia i usprawnia rozwój aplikacji Blockchain.

Obecnie nie ma komercyjnego wykorzystania zdecentralizowanej technologii: Jedną z misji ChainZilli jest doprowadzenie do tego wzrostu i pokonanie luki między takimi technologiami a społecznościami open source, umożliwiając łatwy rozwój aplikacji P2P.

Z drugiej strony, jedną z misji NIX jest połączenie obsługiwanych DEX- ów, aby umożliwić już funkcjonujący protokół Ghost Protocol – całkowicie prywatne transakcje DEX-to-DEX, zwiększając płynność i operacyjność w celu promowania adopcji DEXes.

ChainZilla współpracuje z kilkoma kryptoprojektami na rynku w różnych głównych dziedzinach, co udowadnia, że ​​podobnie jak w przypadku platformy NIX, mają doświadczony zespół i silne przywództwo, które pomoże osiągnąć cele platformy NIX w zakresie zwiększenia zdecentralizowanej użyteczności technologii i prywatnego handlu.

To partnerstwo pomoże w promowaniu przyszłej współpracy między projektami opartymi na zdecentralizowanych projektach, a także w implementacji większej liczby prywatnych rozwiązań NIX, takich jak Ghost Vault i wkrótce wydanych 2-Way Ghosting.

Więcej o projekcie możecie się dowiedzieć na: nixplatform.io

Nix jest również dostępny na jednej z Polskich giełd: coinroom.com