Wielu Singapurczyków dopadło ostatnio szaleństwo związane z Bitcoinem, powodując gwałtowny wzrost popytu na sprzęt wydobywczy i karty graficzne

 

 

 

15.11.2017

Channel News Asia informuje, że jeden z producentów sprzętu górniczego w Singapurze odnotował gwałtowny wzrost sprzedaży w ostatnich miesiącach, ponieważ popyt na komputery kopiące kryptowaluty wzrósł do ponad 100 platform miesięcznie.

Popyt nie kończy się tylko na kopalniach. W rzeczywistości giełdy kryptowalut, takie jak Coinhako i Quoine, od początku tego roku odnotowały dwucyfrowy wzrost popytu na kryptowaluty.

Spektakularny rozwój różnych walut cyfrowych w 2017 r. doprowadził do dużego popytu na sprzęt górniczy w Singapurze i na całym świecie.

Napływ nowych inwestorów przyczynił się w konsekwencji do wzrostu ceny bitcoinów z 6 000 do 7 000 USD w połowie listopada 2017 r. z poziomu około 1000 USD w styczniu.

Przy tak fenomenalnym wzroście wielu ludzi zaczęło poszukiwać pracy, by generować pasywny dochód i angażować się na rynku kryptowalut, a stopy wzrostu nie wykazywały żadnych oznak spowolnienia.