Proandroid akceptuje płatności Bitcoin. Za Bitcoiny można kupić sprzęt do elektrowni wiatrowej i wyposażenie do growshopa

 

13.06.2017

 

Lista firm wykorzystujących płatności Bitcoin na polskim rynku rośnie. Proandroid umożliwił zakup urządzeń elektronicznych przy wykorzystaniu płatności BTC. W efekcie można dokonać zakupu tabletów, smartfonów i innych urządzeń elektronicznych. Twoje Wnętrze wprowadziło akceptację dla BTC świadcząc usługi renowacji i serwisu meblowego.  Biura tłumaczeń w całej Polsce coraz częściej wprowadzają akceptację transferów kryptowalutami, podobnie dzieje się z innymi firmami i usługodawcami, jak chociażby pizza.portal czy zalukaj.com.

 

Hasło “akceptujemy płatności bitcoin” pojawia się w coraz większej liczbie miejsc, zarówno w świecie wirtualnym, jak i w rzeczywistości. Do grona usługodawców decydujących się na transakcje kryptowalutowe dołączają firmy gastronomiczne, hotelarskie, handlowe i świadczące różnego rodzaju serwis dedykowany (np. branża IT).

 

Bitcoin daje coraz więcej możliwości

 

W coraz większej ilości kawiarni w Polsce za kawę można zapłacić Bitcoinami. Lista restauracji, w których możemy użyć kryptowalut też rośnie. Do grona firm dołączają podmioty z różnych sektorów gospodarczych – od usług transportowych przez growshopy aż do kancelarii prawnych, czy biur tłumaczeniowych.

 

Zakup elektroniki znanych rynkowych producentów, z uwzględnieniem narzędzi oferowanych przez sklep online to kolejne rozwiązanie sprzyjające płatnością wykorzystującym kryptowaluty. Zakup tabletów, smartfonów czy innych urządzeń elektronicznych, jak np. okulary i hełmy 3d przy użyciu BTC jest rozwiązaniem rozszerzającym ofertę firm akceptujących BTC na polskim rynku.

 

Co ciekawe Bitcoinami zapłacić można również za elektronikę specjalistyczną, z przeznaczeniem do elektrowni wiatrowych, jak np. gotowe moduły podnoszące sprawność i wydajność układu w danej jednostce. Za Bitcoiny w Polsce można zatem nawet postawić elektrownię wiatrową.

 

Szukając alternatywy dla tradycyjnego systemu płatności przy zakupie nasion warto również skorzystać z oferty Green House, natomiast szukając nieruchomości, dobrze jest skorzystać z oferty Mentor. Usługi noclegowe i gastronomiczne, dostępne w zamian za BTC stały się częścią codzienności. Bitcoin staje się kryptowalutą, która umożliwia społeczności bitcoinowej dostęp do większości usług i produktów oferowanych na rynku.