Założyciel ICOBox Nick Evdokimov potwierdził swoją decyzję o wycofaniu się z kierownictwa firmy, aby skierować swoje wysiłki na własne projekty, zachowując przy tym swoje udziały w firmie

 

28.11.2018

 

“Ze względu na dużą liczbę własnych projektów nie byłem osobiście zaangażowany w zarządzanie i operacje ICOBox od końca 2017 r., więc zdecydowałem, że teraz jest odpowiedni czas, aby upublicznić te informacje, aby uniknąć potencjalnych plotek. Chciałbym podkreślić, że po moim odejściu wyniki firmy nie ucierpiały w żaden sposób – zespół działa tak płynnie jak poprzednio, realizując swoje obietnice wobec klientów”- powiedział Nick Evdokimov.

Obecnie ICOBox jest prowadzony przez dwóch partnerów zarządzających i współzałożycieli, Anara Babaeva, który nadzoruje rynek w języku rosyjskim, oraz Darię Generalovą, która odpowiada za jej międzynarodowy rozwój.

“Decyzja o rezygnacji z zarządzania firmą nie była łatwa dla Nicka, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że jako przedsiębiorca niechętnie koncentruje się na jednym projekcie i jest skłonny do dalszego rozwoju. Jest to duży krok dla Nicka, ale nawet tak duże nazwiska, jak założyciel Tesli, Elon Musk i założyciel Uber, Travis Kalanick, musieli go podjąć tę dezycję i jesteśmy przekonani, że Nick odniesie sukces we wszystkich swoich przyszłych projektach “- powiedziała współzałożycielka ICOBox, Daria Generalova.

Nick Evdokimov założył ICOBox w 2017 roku. W niewiele ponad rok firma wykonała gigantyczny skok z nieznanego startupu do największego na świecie usługodawcy nowej generacji dla firm, które chcą sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem ICO.

Źródło obrazu: 123rf.com