CryptoAds CEO i założyciel Oleksii Winogradov jest przekonany, że ma zespół, którego zdecentralizowana platforma marketingowo-reklamowa jest centralnym punktem interakcji między markami, reklamodawcami cyfrowymi, ekspertami marketingowymi, wydawcami treści i zwykłymi użytkownikami online. A jego przekonanie wydaje się być zaraźliwe, biorąc pod uwagę jakość doradców, których zwerbował do zespołu

 

15.05.2018

 

Oleksii Vinogradov zauważa: “Chociaż jestem oczywiście dumny z mojego zespołu i naszych dotychczasowych osiągnięć, jestem zachwycony, że mam wsparcie takich wykwalifikowanych doradców, jak Jason Hung, Anders Larson i Joakim Holmer, którzy odegrają istotną rolę i będą zaangażowani w projekcie w długim okresie. ”

Zespół CryptoAds jest wspierany przez Telecom i profesjonalnych doradców Blockchain

Zespół CryptoAds jest wspierany przez Telecom i profesjonalnych doradców Blockchain

Zespół CryptoAds jest wspierany przez Telecom i profesjonalnych doradców Blockchain

 

 

 

Mr. Hung jest doświadczonym przedsiębiorcą i inwestorem w branży mobilnej oraz ekosystemie Blockchain. Założył firmę produkującą oprogramowanie Treascovery, a także współzałożoną firmę świadczącą usługi aplikacji mobilnej Chidopic i zdecentralizowaną usługę zaufania zasobów cyfrowych TimeBox.Network. Jako jeden z sześciu najlepszych ekspertów ICObench i International Blockchain Consulting Group, Mr. Hung ma doświadczenie w zarządzaniu w dziale badawczo-rozwojowym, sprzedaży i konsultingu IT, z dziewięcioma patentami związanymi z technologią używanymi przez ponad 2000 aplikacji na jego nazwisko. Komentując zalety zdecentralizowanej platformy marketingowej i reklamowej, Mr. Hung zauważa: “CryptoAds to przejrzyste i bezpieczne rozwiązanie oparte na Blockchainie mające na celu skrócenie wartości i łańcucha dostaw reklam między marką a konsumentami poprzez wyeliminowanie pośredników. CryptoAds przywraca energię konsumentowi.”

Popularność reklamy mobilnej dla konsumentów prawdopodobnie wzrośnie w przyszłości. Zgodnie z ostatnim raportem przewiduje się, że wideo będzie stanowić 75% całego ruchu mobilnego do 2023 roku. CryptoAds zapewnił wsparcie doradców z doświadczeniem dostawcy technologii komunikacyjnej i informacyjnej Ericsson, który również konsultuje się z głównym graczem Blockchain w telefonii komórkowej.

Wiceprezes Ericsson i szef produktów sieciowych Anders Larsson jest zaufanym doradcą projektów kryptowalutowych, w tym BubbleTone z ekosystemem Blockchain in Telecom, który eliminuje pośredników w usługach mobilnych. Posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu technologii 2G, 3G, 4G i 5G, Larson ma również imponujące doświadczenie kryptowalutowe, współtworząc allcoinWiki i budując główną bazę danych dla projektu ze wszystkimi monetami w kryptowalutach. Został wybrany najlepszym piątym doradcą Blockchain na całym świecie. Ma pozytywne nastawienie do CryptoAds: “Chcę pomóc przynieść krypto masom, tak jak pomogłem połączyć wszystkich z telekomunikacją. Jestem dumny z tego, że doradzam CryptoAds, które rozpoczęły się w 2011 roku, mając dziś 7 milionów użytkowników, a teraz przechodzą z CallsFreeCalls na platformę handlu online i obiecujący model B2C ”

Pan Joakim Holmer jest także współzałożycielem allcoinWiki z panem Larsonem. Rozpoczynając karierę w firmie Ericsson początkowo jako inżynier ds. Oprogramowania do komunikacji mobilnej, zanim zaczął pełnić różne techniczne role przywódcze na całym świecie, jest on w szczególności pamiętany za ukończenie pozornie niemożliwej realizacji projektu z udziałem 500 członków zespołu AT & T. Po zakończeniu projektu dał wszystkim członkom zespołu koszulkę z napisem “Wszystko jest możliwe”. Pan Holmer pracował jako senior w firmach od Red Hat, TradesCloud po SAP, a także doradzał przy projektach kryptowalutowych w telekomunikacji i innych sektorach. Oprócz cech transformacyjnych CryptoAds, pan Holmer ma inne wyróżniające się cechy: “Firma wykorzystuje zalety Blockchain, aby zapewnić przejrzystość w sektorze reklamowym,wyeliminowanie wszelkich prób przez użytkowników na platformie zmiany dotychczasowej historii transakcji. Ponadto opiera się na znaczącej potencjalnej bazie klientów dla reklamodawców i wydawców treści, ponieważ siedem milionów osób jest już zarejestrowanych na platformie”

Prezes CryptoAds Oleksii Vinogradov z 25-letnim doświadczeniem jako przedsiębiorca, inwestor i założyciel 11 odnoszących sukcesy firm oraz jego zespół, który składa się obecnie z ponad dziesięciu osób. Biegły w różnych językach programowania, CTO Andrij Mychajlińczyk ma rozległe doświadczenie w zakresie wdrażania i rozwoju projektów, podczas gdy dyrektor finansowy Oksana Tsibka zdobyła znaczne doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej. Tudorache Alexandru, wiceprezes ds. Rozwoju działalności, jest doświadczonym konsultantem biznesowym i szczególnie zna się na affiliate i marketingu cyfrowym, przetwarzaniu płatności o wysokim ryzyku i zarządzaniu witryną.

Ponieważ platforma CryptoAds ma główną bazę użytkowników z projektu CallFreeCalls (CFC), platformy oferującej bezpłatne międzynarodowe usługi przesyłania głosu i tekstu w zamian za dystrybucję ofert sponsorskich, kluczowymi członkami zespołu są także specjaliści z branży telekomunikacyjnej. Valeriia Zaraniants, wiceprezes i dyrektor generalny IХC Global Inc., odpowiada za ruch telefoniczny. Evgenia Yanitskaya jest szefem wsparcia technicznego platformy.

CryptoAds może również korzystać z innych uznanych postaci na rynku kryptowalutowym, takich jak przedsiębiorca internetowy Dmitry Kuplevatsky i Igor Matsanyuk odnoszący sukcesy inwestor i wizjoner stojący za rosyjskim rynkiem gier. Inwestorzy Blockchain Drs. Hans Koning TIIM i Richard Trummer oraz Igor Ryabenkiy. Partner Zarządzający w Altair Capital Management, Alex Shifrin jak również partner Zarządzający na LP / AD i konsultant Kostiantynem Bravo, który od dwóch lat koncentruje się na wydobyciu i dostarczaniu sprzętu do kryptowalut.